



222,77 € Izvorna cijena bila je: 222,77 €.178,21 €Trenutna cijena je: 178,21 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_12924
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | A009B |
| Colour | Blue |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Dimensions | 140cm x 52cm x 53cm |
| Max. Speed | 3-4,5km/h |
| Curb Weight | 13kg |
| Max. Load | 35kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Tworzywo sztuczne |
| Wheels | Plastic |
| Remote Control | ✕ |
| Audio | Music Panel with MP3, USB, SD |
| Lights | Headlights, Taillights |

