



519,84 € Izvorna cijena bila je: 519,84 €.415,87 €Trenutna cijena je: 415,87 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_16875
| Težina | 24,5 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | DK-SL63 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x200W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 124.5 cm x 74,5 cm x 49,5 cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 20 kg |
| Max. Load | 35kg |
| Colour | Black |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Equipment | v |
| Openable Door | v |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | FM Radio |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
