



371,31 € Izvorna cijena bila je: 371,31 €.297,05 €Trenutna cijena je: 297,05 €.
21 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_7503
Daljinski upravljač za roditelje: 2.4G
Kotači: gumeni EVA
Kožno sjedalo
Baterija: 12V10Ah
Motori: 2x45W
pojas za vezanje
Kočnica: Kočnica u nuždi od RC
Vrijeme punjenja: 8 sati
Maks. Opterećenje: 25 kg
Masa praznog vozila: 8 kg
Maks.brzina: 5,5 km/h
Dimenzije; 115 cm x 77 cm x 67 cm
Mjenjač: Automatski, 3 brzine
Trajanje korištenja: 1-2 sata
Audio FM radio
Svjetla: Prednja svjetla, stražnja svjetla
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Brand | Inne |
| Charging Time | 8 hours |
| Colour | Pink |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V10Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 115cm x 77cm x 67cm |
| Max. Speed | 5,5km/h |
| Curb Weight | 18kg |
| Max. Load | 25kg |
| Electric Ride On Vehicle | CH9956 |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 2.4G |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | FM Radio |
| Stan | Nowy |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
