



408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
13 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_19514
| Težina | 23,8 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | Quad S615 |
| Trajanje korištenja | do 1 sat |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Ne |
| Pojas | Ne |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papućice |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Boja | vidi sliku |
| Maks. Opterećenje | 59 kg |
| Masa praznog vozila | 20 kg |
| Maks. brzina | 3-8km/h |
| Dimenzije | 113 cm x 66 cm x 72 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 24 V 7Ah |
| Motori | 4x80W |
| Audio | Bluetooth, USB, AUX, nasnimane melodije |
| Težina | 23,8 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad S615 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 4x80W |
| Battery | 24V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 113cm x 66cm x 72cm |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Curb Weight | 20kg |
| Max. Load | 59kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Lights | Headlights |
| Audio | Bluetooth |

