



822,38 € Izvorna cijena bila je: 822,38 €.657,90 €Trenutna cijena je: 657,90 €.
7 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.XMX-606.BIA
| Description | Mercedes X-Class |
| Motors |
|
| Battery | 2x12V/7Ah, |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music | Panel MP4 |
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start |
| Seat |
|
| Open door | Yes+lock door |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 29,5 kg, |
| Packing Size | 142 x 77x 40,5 cm, |
| Gross Weight | 35,5 kg, |
| Maximum Capacity | 50 kg, |
| Clearance | 17,5cm, |
| What’ Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1500 mAh with charge indicator, | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, | |
| USB stick with the assembly instruction video. |
| Težina | 36,400000 kg |
|---|

