



203,36 € Izvorna cijena bila je: 203,36 €.162,69 €Trenutna cijena je: 162,69 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.HL-1638.CZ
| Opis | Start Run |
| Motori | 2x30W |
| Baterija | 2x6V/4,5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Pokretanje jednim gumbom |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da + zaključavanje vrata |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 12 kg, |
| Veličina pakiranja | 93 x 54 x 37 cm, |
| Bruto težina | 14,5 kg |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što je Include | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1000 mAh | |
| Mini Jack kabel, | |
| Tepih za auto |
| Težina | 14,500000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
