



119,16 € Izvorna cijena bila je: 119,16 €.95,33 €Trenutna cijena je: 95,33 €.
27 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_29495
| Težina | 7,2 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Vespa XW-05 |
| Colour | Pink |
| Technical Data | 2x35W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu |
| Dimensions | 94cm x 46cm x 63cm |
| Max. Speed | 1 km/h |
| Curb Weight | 6,2kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1 godzina |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | Plastic |
| Remote Control | + |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP3, USB Music Panel |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
