



297,04 € Izvorna cijena bila je: 297,04 €.237,64 €Trenutna cijena je: 237,64 €.
39 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_11949
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | JT5002A |
| Kočnica | Automatski nakon otpuštanja papučice |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | ne |
| Kotači | Plastika s gumenom trakom |
| Sjedalo | plastično |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | – |
| Pojas | – |
| Trajanje korištenja | 1 sat |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 30 kg |
| Masa praznog vozila | 8 kg |
| Maks. brzina | 3-6 km/h |
| Dimenzije | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Mjenjač | naprijed i nazad |
| Baterija | 12V7Ah |
| Motori | 2x45W |
| Audio | MP3, USB |
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | JT5002A |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Dimensions | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Curb Weight | 8 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Colour | Red |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Usage Duration | 1 godzina |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Tworzywo sztuczne |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | ✕ |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP3 USB |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
