



360,17 € Izvorna cijena bila je: 360,17 €.288,14 €Trenutna cijena je: 288,14 €.
23 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9129
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Mercedes SLC300 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 2x6V4,5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 105cm x 62cm x 43cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 30 |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Melody Buttons on a Steering Wheel |
| Stan | Nowy |
| Brand | Mercedes |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Kod producenta | 9129 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15 |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
