



334,17 € Izvorna cijena bila je: 334,17 €.267,34 €Trenutna cijena je: 267,34 €.
18 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_7902
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Električno vozilo | Audi RS Q8 |
| Kočnica | Kočnica u nuždi na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Prednja svjetla, stražnja svjetla |
| Daljinski upravljač | Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo) |
| Kotači | gumeni EVA kotači |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | na tipku |
| Vrata se otvaraju | ne |
| Pojas za vezanje | da |
| Trajanje korištenja | 1-2 sata |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 25 kg |
| Masa praznog vozila | 13,5 kg |
| Maks. brzina | 3-5 km/h |
| Dimenzije | 101 cm x 62 cm x 51 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 12V7Ah |
| Tehnički podaci | 2x45W |
| Audio | Bluetooth, priključak za USB, nasnimane melodije |
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Audi RS Q8 |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 101cm x 62cm x 51cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 13,5kg |
| Max. Load | 25kg |
| Colour | Green |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | X |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
