



302,24 € Izvorna cijena bila je: 302,24 €.241,79 €Trenutna cijena je: 241,79 €.
27 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_29497
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Quad XW-08 |
| Colour | Red |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 120cm x 73cm x 74,5cm |
| Max. Speed | 7km/h |
| Curb Weight | 19 kg |
| Max. Load | 35kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1 godzina |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✕ |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | Bluetooth |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
