



855,19 € Izvorna cijena bila je: 855,19 €.684,15 €Trenutna cijena je: 684,15 €.
19 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JS3168.CR
| Opis | Racing 5 |
| Motori |
|
| Baterija | 24/7Ah |
| Kotači |
|
| Daljinski upravljač |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Ovjes | 2x straga/ 2x sprijeda |
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Gumb |
| Sjedalo |
|
| Vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 35,3 kg, |
| Veličina pakiranja | 153 x 82 x 40 cm, |
| Bruto težina | 43,8 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 50 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| MiniJack kabel | |
| Punjač |
| Težina | 49,340000 kg |
|---|

