



334,17 € Izvorna cijena bila je: 334,17 €.267,34 €Trenutna cijena je: 267,34 €.
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_13565
| Težina | 16,7 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | BW-X002A |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Dimensions | 163 cm x 52 cm x 57 cm |
| Max. Speed | 3-3,5km/h |
| Curb Weight | 14kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 2x45W |
| Equipment | X |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Openable Door | ✕ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | Plastic with a Rubber Stripe |
| Remote Control | 2,4G |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP3 AUX |

