



259,90 € Izvorna cijena bila je: 259,90 €.207,92 €Trenutna cijena je: 207,92 €.
17 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3772
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | JC 666 |
| Colour | White |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 112cm x 68cm x 50 CM |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | Melody Buttons on a Steering Wheel |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
