



407,99 € Izvorna cijena bila je: 407,99 €.326,40 €Trenutna cijena je: 326,40 €.
21 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.BBH-0003.EXL.NIE
| Opis | Mercedes AMG G63 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Paljenje | Tipka |
| Vrata se otvaraju | Da |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 14,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 105 x 55 x 33 cm, |
| Bruto težina | 17 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 25 kg, |
| Amortizeri | 13 cm, |
| Što je uključeno | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1000mA sa svjetlom za punjenje | |
| Mini Jack kabel, | |
| Pokrivač |
| Težina | 23,300000 kg |
|---|

