



595,55 € Izvorna cijena bila je: 595,55 €.476,44 €Trenutna cijena je: 476,44 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.JS3158B.ZOL
| Opis | MEGA D68 Tegljač s prikolicom |
| Motori |
|
| Baterija | 24V7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Sjedalo | 32x25x30cm Kožno sjedalo |
| Paljenje | Tipka sa zvukom motora |
| Prikolica |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina vozila (s prikolicom) |
|
| Veličina vozila |
|
| Neto težina | 31,2 kg, |
| Veličina pakiranja | 140x76x43cm, |
| Bruto težina | 38 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Visina od tla | 15 cm, |
| Što je uključeno | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač | |
| Daljinski za roditelje |
| Težina | 34,000000 kg |
|---|

