







408,44 € Izvorna cijena bila je: 408,44 €.326,75 €Trenutna cijena je: 326,75 €.
13 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_5181
| Težina | 17,5 kg |
|---|---|
| Brand | Lamborghini |
| Electric Ride On Vehicle | Lamborghini URUS |
| Colour | Red |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 105cm x 65cm x 52cm |
| Max. Speed | 2-4km/h |
| Curb Weight | 13,5kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | FM Radio |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
