



285,90 € Izvorna cijena bila je: 285,90 €.228,72 €Trenutna cijena je: 228,72 €.
24 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_28762
| Težina | 18,4 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | JS330 |
| Colour | Czarno-Beżowy |
| Technical Data | 2x100W |
| Battery | 24V5Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 100 cm x 64 cm x 56 cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 15,5kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Audio | MP3 AUX |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
