



445,58 € Izvorna cijena bila je: 445,58 €.356,46 €Trenutna cijena je: 356,46 €.
3 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_12923
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Brand | Jeep |
| Electric Ride On Vehicle | Jeep Wrangler Rubicon |
| Colour | Pink |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) with Automatic Speed Increase |
| Dimensions | 127cm x 70cm x 80cm |
| Max. Speed | 5-7km/h |
| Curb Weight | 19 kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | Mode switch available |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
