



742,65 € Izvorna cijena bila je: 742,65 €.594,12 €Trenutna cijena je: 594,12 €.
6 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_9571
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Električno vozilo za vožnju | Lamborghini |
| Kočnica | Automatski i na daljinskom upravljaču |
| Svjetla | Glavna svjetla |
| Daljinski upravljač | Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo) |
| Kotači | gumeni EVA |
| Sjedalo | Ekološka koža |
| Paljenje | Tipka |
| Vrata koja se mogu otvoriti | Da |
| Pojas | Da |
| Trajanje korištenja | 1-2 sata |
| Boja | vidi sliku |
| Vrijeme punjenja | 8 sati |
| Maks. Opterećenje | 25 kg |
| Masa praznog vozila | 19 kg |
| Maks. Ubrzati | 3-5 km/h |
| Dimenzije | 117 cm x 66 cm x 50 cm |
| Mjenjač | Automatski, 3 brzine |
| Baterija | 1 x 12V7Ah |
| Motori | 4 x 45W |
| Audio | MP3, AUX, priključak za USB, nasnimane melodije |
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | Lamborghini |
| Charging Time | 8 hours |
| Technical Data | 4x45W |
| Battery | 1x12V7Ah |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Dimensions | 117 cm x 66 cm x 50 cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 19 kg |
| Max. Load | 25kg |
| Colour | Pink |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | MP3 AUX |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
