



317,73 € Izvorna cijena bila je: 317,73 €.254,19 €Trenutna cijena je: 254,19 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.CH9939.BIA
| Opis | Bolid XR-1 |
| Motori |
|
| Baterija | 12V7Ah |
| Kotači |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Suspenzije |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika | Sirena u volanu |
| Indikator napajanja | Da |
| Sjedalo |
|
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 21,5 kg, |
| Veličina pakiranja | 134 x 47 x 39 cm, |
| Bruto težina | 25 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg, |
| visina od tla | 11 cm, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 12V/1000mA |
| Težina | 24,410000 kg |
|---|

