



293,70 € Izvorna cijena bila je: 293,70 €.234,96 €Trenutna cijena je: 234,96 €.
65 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_28765
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Electric Ride On Vehicle | S306-1 |
| Colour | Black |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 12V4,5Ah |
| Gearbox | Automatyczna, 2 prędkości |
| Dimensions | 102 cm x 62,5 cm x 52 cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 12,5kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | 1-2 hours |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | ✓ |
| Openable Door | ✓ |
| Keys | ✕ |
| Seat | Miękka ekoskóra |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Lights | Dashboard LEDs |
| Audio | Melody Buttons on a Steering Wheel |

