



1.428,94 € Izvorna cijena bila je: 1.428,94 €.1.143,15 €Trenutna cijena je: 1.143,15 €.
1 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.A8803.SZA
| Opis | Lamborghini Aventador SV |
| Motori |
|
| Baterija | 24/10Ah |
| Kotači |
|
| Daljinski upravljač |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Ovjes | 2x straga |
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka |
| Sjedalo |
|
| vrata se otvaraju | Da |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 49 kg, |
| Veličina pakiranja | 173 x 97 x 54 cm, |
| Bruto težina | 60 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 100 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| MiniJack kabel | |
| Punjač |
| Težina | 89,000000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
