



491,76 € Izvorna cijena bila je: 491,76 €.393,41 €Trenutna cijena je: 393,41 €.
16 na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.CH9935.CZ
| Opis | SUV policija |
| Motori | 2x45W |
| Baterija | 12V/7Ah |
| Daljinski upravljač |
|
| Kotači |
|
| Ovjes |
|
| Zupčanici/Brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da |
| Paljenje | Tipka |
| Sjedalo | Kožno sjedalo |
| Vrata se otvaraju | Da |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 19,3 kg, |
| Veličina pakiranja | 123 x 64 x 36 cm, |
| Bruto težina | 25 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 30 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač sa svjetlom za punjenje | |
| Mini Jack kabel, | |
| Policijsko svjetlo strati pored prekidača | |
| Pokrivač | |
| Megafon spojite sa zvučnikom u autu |
| Težina | 24,170000 kg |
|---|

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
