



445,58 € Izvorna cijena bila je: 445,58 €.356,46 €Trenutna cijena je: 356,46 €.
3 na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_2818
| Težina | 20,001 kg |
|---|---|
| Brand | BMW |
| Electric Ride On Vehicle | BMW Police Motorbike |
| Colour | White |
| Technical Data | 1x45W |
| Battery | 1x12V3,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) with Automatic Speed Increase |
| Dimensions | 123cm x 76cm x 54cm |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Curb Weight | 15kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Automatic Upon Gas Release |
| Equipment | X |
| Openable Door | X |
| Keys | + |
| Seat | Plastic |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | X |
| Lights | Headlights |
| Audio | Melody Buttons on a Steering Wheel |

