



351,63 € Izvorna cijena bila je: 351,63 €.281,30 €Trenutna cijena je: 281,30 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: lt_3871
Težina 15 kg
Marka Mercedes
Trajanje korištenja do 1 sat
Svjetla Glavna svjetla
Daljinski upravljač Odabir 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo)
Kotači gumeni EVA
Sjedalo Ekološka koža
Paljenje Tipka
Vrata koja se mogu otvoriti Da
Pojas Da
Kočnica Kočnica u nuždi od RC
Vrijeme punjenja 8 sati
Električno vozilo za vožnju Mercedes G63 AMG
Maks. Opterećenje 30 kg
Masa praznog vozila 16 kg
Maks. Ubrzati 3-5 km/h
Dimenzije 105 cm x 55 cm x 33 cm
Mjenjač 2 brzine (naprijed/nazad), 3 načina rada brzine (sporo, normalno, brzo)
Baterija 1x12V4,5Ah
Tehnički podaci 2x45W
Boja vidi sliku
Audio Priključak za USB, Aux, nasnimane melodije
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brand | Mercedes |
| Electric Ride On Vehicle | Mercedes G63 AMG |
| Colour | White |
| Technical Data | 2x45W |
| Battery | 1x12V4,5Ah |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Dimensions | 105cm x 55cm x 33cm |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Curb Weight | 16kg |
| Max. Load | 30kg |
| Charging Time | 8 hours |
| Usage Duration | up to 1 hour |
| Brake | Emergency brake from RC |
| Equipment | + |
| Openable Door | + |
| Keys | X |
| Seat | Eco-leather |
| Wheels | EVA |
| Remote Control | 3 Speed Modes Selection (slow, normal, fast) |
| Lights | Headlights |
| Audio | Mode switch available |

148,50 € Izvorna cijena bila je: 148,50 €.89,10 €Trenutna cijena je: 89,10 €.
