



715,78 € Izvorna cijena bila je: 715,78 €.572,62 €Trenutna cijena je: 572,62 €.
Nema na zalihi
Oznaka proizvoda: PA.DK-LX570.EXL.NIE
| Opis | LEXUS LX570 |
| Motori |
|
| Pogon | 2 načina rada – pogon 4 ili 2 motora (prekidač), |
| Baterija | 2 x 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Kotači |
|
| Ovjes | straga, |
| Zupčanici/brzina |
|
| Svjetlo |
|
| Oprema | |
| glazba, muzika |
|
| Indikator napajanja | Da, |
| Paljenje | Ključ |
| Sjedalo |
|
| Spremnik |
|
| Vrata se otvaraju | Da, |
| Ručka za transport | Stražnja transportna ručka, |
| Tehnički podaci | |
| Veličina |
|
| Neto težina | 30 kg, |
| Veličina pakiranja | 138 x 74 x 48 cm, |
| Bruto težina | 36 kg, |
| Maksimalni kapacitet | 35 kg, |
| Što uključuje | |
| Priručnik + komplet za montažu, | |
| Punjač 1500mA | |
| Pokrivač | |
| USB Stick s ručnim filmom | |
| MiniJack kabel, | |
| R/C |
| Težina | 35,860000 kg |
|---|

